Wizyta przedszkolaków w straży pożarnej.

• 2022-06-07 12:44:58
  • Przedszkole,

Dnia 31 maja wszystkie przedszkolaki udały się z wizytą do Ochotniczej Straży Pożarnej w Gniewinie. W trakcie spotkania poznały wyposażenie wozów strażackich, sprzęt, jaki używa strażak podczas akcji ratunkowych.

Wizyta przedszkolaków w straży pożarnej.

Oprócz poznania tajników pracy strażaka przedszkolaki zdobyły cenną wiedzę na temat bezpieczeństwa, dowiedziały się, jak należy zachować się w trakcie zagrożenia i utrwaliły numery alarmowe. Na zakończenie dzieci otrzymały od strażaków słodki upominek. To była ciekawa i ważna lekcja. Składamy serdeczne podziękowania Strażakom za miłe przyjęcie i umożliwienie bliższego poznania istotnej i niebezpiecznej pracy STRAŻAKA.

Wizyta przedszkolaków w straży pożarnej. zdjecie 0 Wizyta przedszkolaków w straży pożarnej. zdjecie 1 Wizyta przedszkolaków w straży pożarnej. zdjecie 2 Wizyta przedszkolaków w straży pożarnej. zdjecie 3 Wizyta przedszkolaków w straży pożarnej. zdjecie 4 Wizyta przedszkolaków w straży pożarnej. zdjecie 5 Wizyta przedszkolaków w straży pożarnej. zdjecie 6 Wizyta przedszkolaków w straży pożarnej. zdjecie 7 Wizyta przedszkolaków w straży pożarnej. zdjecie 8 Wizyta przedszkolaków w straży pożarnej. zdjecie 9 Wizyta przedszkolaków w straży pożarnej. zdjecie 10